Reklama

2021-07-15 12:13:47

Nowy Targ

Wielka awantura na nowotarskim rynku. Dewastował telewizyjne kamery (ZDJĘCIA)

A to wszystko na spotkaniu parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie z dziennikarzami odbyło się na nowotarskim rynku. - To trudny teren dla Platformy Obywatelskiej - mówił Borys Budka, wiceprzewodniczący PO. Zaraz po tych słowach przekonali się o tym parlamentarzyści PO, a wśród nich - oprócz Borysa Budki - posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak, senator Jerzy Fedorowicz, poseł Konrad Frysztak oraz członek Zarządu Krajowego PO Łukasz Pawełek. 

Marczułajtis-Walczak, posłanka z Podhala, mówiła, że przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zamierzają do końca wakacji odwiedzić wszystkie województwa w kraju w ramach akcji "Kierunek Przyszłość".

- To akcja nie tylko parlamentarna, ale także akcja samorządowców i osób związanych z PO i KO. Po to jesteśmy, by rozmawiać - przekonywał Borys Budka. - Każdy dzień kończy się otwartym spotkaniem z mieszkańcami - dodał.

W trakcie spotkania do parlamentarzystów podeszli zdenerwowani mężczyźni i krzyczeli: "Nie wstyd panu przyjechać tu na Podhale? Co dobrego zrobiłeś dla świata, dla Polski, dla tego narodu? Myślisz, że pracą jest przekładanie kartek z teczki do teczki? Coście osiągnęli przez te wszystkie lata?"

Po chwili doszedł bardzo agresywny młody mężczyzna, krzycząc, że tu "rządzą górale". Posługiwał się niecenzuralnymi słowami. Zaatakował dziennikarzy, popychał, i zaraz zaczął dewastować kamery telewizyjne i mikrofony.
 
Wtrąciła się Jagna Marczułajtis: - Ja panu odpowiem. Mamy swoje dokonania i nie boimy się przyjeżdżać w każdy zakątek Polski. Zakopianka została zbudowana dzięki rządowi PO-PSL, most w białym Dunajcu w starym śladzie, budowa węzła w Poroninie - wymieniała. - Wiemy, że tu są ludzie bardzo zbuntowani, ale my szanujemy tych ludzi - zaznaczyła.

- Pani to wstydu nie ma - rzucali się agresywni mężczyźni.

Jerzy Fedorowicz mówił: - Chodzi o to, żebyśmy nie zostali wyeliminowani z Europy.

Po rozejściu się agresorów Borys Budka odpowiadał na dodatkowe pytania dziennikarzy, dotyczące między innymi ogólnych spraw politycznych. Wcześniej jednak, wracając do wydarzeń sprzed kilkunastu minut, stwierdził: - Ta osoba dopuściła się agresji nie w stosunku do nas, ale do wszystkich, którzy byli na konferencji. Zawiadomimy policję o tym zdarzeniu, bo to jest niebezpieczne, przede wszystkim dla dziennikarzy, że ktoś taki was atakuje" - mówił wiceprzewodniczący PO. 

jof


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
tisa dajep 2021-07-15 13:58:29
@B.B, znowu manipulujesz. Zacznijmy od tego, jakimi to słowami i kiedy rzekomo Kaczyński zaczął język nienawiści. Przytocz te słowa. Po drugie: gdzie i kiedy Stefan Wilmont, u którego zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną, krzyczał, że jest za PiSem? Jedyną jego manifestacją były słowa: "Halo! Halo! Nazywam się Stefan Wilmont. Siedziałem niewinny w więzieniu. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz!" Gdzie tutaj jest stwierdzenie, że jest za PiSem???????? To, że nie lubił PO i Adamowicza, nie oznacza, że był za PiSem. W końcu "nasz" forumowy stasek też nie lubi PO (przynajmniej tak deklaruje), jednak PiSu nie lubi jeszcze bardziej. Wręcz nienawidzi!
Odpowiedzią na twoje pytanie jest punkt drugi, Adamowicza zamordował chory na schizofrenię paranoidalną Stefan Wilmont, który z PiSem ma tyle samo wspólnego, co z oglądaniem TVP Info w malborskim więzieniu. Pomimo, że usilnie staraliście się to wmówić opinii publicznej, aby uwiarygodnić przekaz o rzekomym źródle jego agresji do Adamowicza. Jak się okazało: "W styczniu 2019 Służba Więzienna opublikowała listę kanałów telewizyjnych, do których mieli mieć dostęp więźniowie w zakładzie karnym w Malborku, gdzie przebywał Stefan Wilmont. Na liście nie było kanału TVP Info. Major Bartłomiej Turbiarz z Centralnego Zarządu Służby Więziennej stwierdził, że skazani odbywający karę w Zakładzie Karnym w Malborku nie mogli oglądać stacji TVP Info. Współwięzień, który dzielił celę ze Stefanem Wilmontem stwierdził, że "oglądali czasem wiadomości, przeważnie na Polsacie i TVN".
Leonid 2021-07-15 13:14:11
Wieśniak w okularach wstydzi się własnej tożsamości. @wiktoria, na dolibóg! Kiedy przeprowadzicie dekomunizację Trybunału Konstytucyjnego?
Jacek 2021-07-15 12:25:12
Udana impreza. Mozna ja lapidarnie ujac : Wy****dalac !
B.B 2021-07-15 12:23:53
Język nienawiści zaczął sam Kaczyński... Teraz są tego konsekwencje... Również mogę się ciebie spytać kto zabił Adamowicza i krzyczał że jest za pisem... świry są wszędzie ale to PiS w nich uderza tak samo jak w fanatyków... A co do rudego nie zaskoczyło by mnie to gdyby to był człowiek z TVP i robił dymy by później ciemnej masie przekazać jak wszyscy nienawidzą PO ...
Teriyaki 2021-07-15 12:18:03
Jagna, co to kazdy zakatek odwiedzila...
Fantastyczne.
dziadeek 2021-07-15 11:24:35
Hahahaha - alle się POrobiło!
"Tak w ogóle to uważam, że Polska może nas wszystkich jeszcze zaskoczyć tempem transformacji. Jak spojrzymy, co dzieje się w transporcie publicznym, jak szybko polskie miasta przestawiają się na zeroemisyjne pojazdy, to jest naprawdę niesamowite."
Powiedział kto?........ zaciekły wróg PiSu Frans Timmermans.
Jak Wam w ujadaczce POkomeny?
tisa dajep 2021-07-15 10:38:27
@B.B, twojego pie....nia głupot mam już dosyć. Może napiszesz, kto 19 października 2010, w Łodzi, zabił Marka Rosiaka i ciężko ranił Pawła Kowalskiego? Kto wtedy darł mordę, że chciał zabić Kaczyńskiego? Kto dziesięć dni temu, na wiecu Opposition Führera w Szczecinie zaatakował i pobił kobietę oraz dziennikarza Radia Szczecin? Też pisowcy?
Skąd wiesz, że ten ryży w NT to człowiek PiSu? Sami ci to powiedział? I ty mu tak zaraz wierzysz, jak wszystkim pisowcom?
W internecie już powoli krążą, na razie jeszcze niepotwierdzone, informacje, kim jest ten "agresywny" rudzielec schowany za okularami. Raz już swojego "człowieka PiSu", Hadacza, mieliście. O mowie nienawiści lepiej nic nie pisz, bo Niesiołowskiego, Palikota nikt nie przebije. To mówią nawet w nieprzychylnej pisiorom TVN i TVN 24. Wiele razy słyszałam, choćby w "Salonie dziennikarskim".
B.B 2021-07-15 09:36:48
Prawda jest taka że to człowiek PiSu... Kaczyński budzi emocje w takich właśnie ludziach... To żadna bojówka PO jak ktoś tam pisał... PiS od lat mówi językiem nienawiści i takie są skutki... A ciemnogród będzie kłamać, że to nie prawda itd... Widzimy się na wyborach za ponad 2 lata o ile rząd wcześniej nie padnie i jak pisałam wcześniej każdy byle nie pis
Leonid 2021-07-15 09:32:35
@wiktoria, na dolibóg! Kiedy przeprowadzicie dekomunizację Trybunału Konstytucyjnego?
Ulman 2021-07-15 09:30:25
Przecież od razu widać, że to podstawiony pełowiec, kolor włosów go zdradza. Żaden tam rdzenny góral.
Widziano go potem przy budce, z piwem.
Jozif BT 2021-07-15 08:48:57
Oglądałem Pana Prezydenta na spotkaniu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, sypał dowcipami i sam się śmiał z nich jak Jan Pietrzak. Chociaż obecni słodzili mu jak trzaba.
Zocha 2021-07-15 07:57:43
@Krystyna . Akurat, policja przed takim robi w gacie. Najlepiej karać emerytów i rencistów. Policjanci najlepiej również spisują się wśród dzieci w pierwszych klasach.
Krystyna 2021-07-15 00:33:27
Brawo PO! musicie częściej przyjeżdżać właśnie w te miejsca, w których PIS ma większość. Może nie jest przyjemnie ale to jedyna droga!!! A ten agresywny Pan powinien za to odpowiedzieć, gdzie była Policja? Nowotarska Policja atakowała bezbronne kobiety ale tego typa się boi?
Konserwatywny 2021-07-14 23:58:18
Ostatnim razem PO przywiezlo kowida na podhale, i stare baby sie poprzweracaly. Ciekawe jaka zaraze teraz przywiaza. Z ich wizyty nic dobrego nie przyjdzie.
B.B 2021-07-14 23:33:05
Pisaki zawsze atakowały atakują i będą atakować brak jakichkolwiek argumentów, i swoje tandetne ideologię i mądrości chcą przepchnąć krzykiem, wulgaryzmami i właśnie tego typu akcjami co zresztą nie pierwszy raz...
Następnie zapominają o swoim skandalicznym języku zachowaniu, starają.sie wybielić....
Żałośni jesteście pisowcy i mam nadzieję że przegracie następne wybory...
Każdy byle nie oszołomy pisowskie
do thomms 2021-07-14 23:06:21
Ten narwany koleś to członek bojówki młodziezowej Platformy. Klasyczna ustawka pod publiczkę. Że niby PiSowcy atakują.
stasek 2021-07-14 22:34:07
Do nick yano
Ale oprocentowanie lokat nadążało za inflacją.
A teraz inflacja(wg PiSowskie GUSu 5%, oprocentowanie lokat o,o1 %)
Ludzkie Paniska
thomms 2021-07-14 22:25:22
Powiedzcie mi kim jest ten gość i czy ktokolwiek z Podhala go zna? To nie Chiny i ktoś chyba typa znać powinien... Jeżeli nie to pachnie to ustawką....
antykancelista73 2021-07-14 22:23:12
kaczy motłoch pokazał jak blisko mu do tępych brunatnych koszul.....a potem w niedzielę w pierwszych ławkach na kolanach......to są wasze osiągnięcia po 6 latach kaczyści!!!!!
yano 2021-07-14 22:21:31
@ stasek
Mnie okradał PO z Vat-u przez 8 lat. I co ? Nie przeszkadza wam s.....
stasek 2021-07-14 21:52:41
Do nick wiktoria
Jak miło poczytac twoje posty, bardzo sie za nimi stesknilem.
Cienko zapiszczysz jak PiS Cie dojedzie Nowym Ładem Ekonomicznym
Tak sie skończy pwszechny socjalizm
alleluja 2021-07-14 21:10:05
Ten agresor z Nev Targu zapewne był wnuczkiem czołowego działacza z GORALEN VOLK - Wacka Krzeptowski - Sabała, Widery, Szadkowskiego, Cukra, etc.
Gdzie była nowotarska Policja, a raczej już Milicja.
Ociemniałe Ciołki z Podhala, obudźcie się, sekta pis-deuszy was okrada nas okrada, alleluja i do przodu, amen.
wiktoria 2021-07-14 21:05:05
wygląda na to że @stasek to wyborca Palikota i mu podobnym ma do tego prawo jest pluralizm chwała Bogu że nie jest wyborcą PO i Tuska który według mnie jest jednym ze zdrajców Reczypospolitej '' odwołanie rządu pierwszego niekomunistycznego Jana Olszewskiego wraz z Wałęsą ''
Antti 2021-07-14 20:22:54
Oni nic nie zrobili. To byly rzady za 5 zl na h.ntragedia glosuje na pis jeden wodz i jeden narod najleoszy sort to sort pis.
yano 2021-07-14 20:20:18
@qaz, Cicho. Chcesz, żeby Marta poszła siedzieć?
stasek 2021-07-14 20:18:14
Do nick tisa dajep
Jade po PiSie bo PiS rządzi.
A rzadzi tak że mnie okrada z cięzko zarobionych i zaoszczędzonych pieniędzy.
Przecież gospodarczo to taka bolszewia.
Zmieni sie wladza a nie bedzie po mojej myśli to pojade po nowych rzadzących
yano 2021-07-14 20:16:11
@Staszek Ciszek
Wcale się nie dziwię, że tak myślisz. Skasowali ci darmowe miejsca parkingowe dla gości, na ul. Balzera. A może by tak na swoim zrobić parking. A nie ma miejsca, to ci feler.
tisa dajep 2021-07-14 19:58:13
@stasiu, nic ci nie będę podpowiadać. (POdobno) swój rozum masz, oglądasz to i tamto, z pisiorami chlasz gorzałę, potem się zarzekasz, że nie lubisz i jednych i drugich (czyli PO PiS), ale bez pardonu jeździsz tylko po jednych. Zgadnij, po których? (A wszystko po to, żeby się za dwa dni wypierać, że niczego nie pisałeś kogo, lubisz a kogo nie). Właśnie przed chwilą czytałam komentarze pod odwołanymi targami staroci w Zakopanem. W tym i twój. Dla równowagi, jakoś nie udało mi się znaleźć potwierdzenia, że platfusów też nie lubisz, chociażby w jakimkolwiek, jednym twoim krytycznym komentarzu dotyczącym "mniejszych złodziei"! Więc pytam po raz drugi, z kogo usiłujesz zrobić idiotę? Odpowiem tylko tyle, jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził. Tobie, jak widać, nikt nie jest w stanie dogodzić. A skoro tak, nie głosujesz, bo nie masz na kogo, to chłopie najzwyczajniej w świecie, NIE MASZ PRAWA krytykować, jojceć, wiecznie na wszystko narzekać. Po prostu, nie masz do tego moralnego prawa!
B.B 2021-07-14 19:53:34
Pisowcy faktycznie wszędzie widzą spiski przeciwko nim albo po prostu ciemnogród
stasek 2021-07-14 19:03:44
Do nick tisa dajep
Po co sie bedziemy przerzucać
Powiedz mi na kogo głosować
1, Lewica- na komuchów nie zaglosuję
2. PO- na złodziei nie zagłosuję
3.PiS- na jeszcze większych złodziei nie zagłosuję
4. PSL- na cwaniaków nie zaglosuję
5. Hołownia-na odpryski PO nie zagłosuje
6. Konfederacja- zbieranina górali ze wzgórz Golan-nie zagłosuje
No to kogo wybrać??????????????????????????????????
yano 2021-07-14 18:26:51
Ten w okularach taki Hadacz 1.1
yano 2021-07-14 18:20:54
@ff
Ludzie nie są idiotami i dokładnie wiedzą kto jechał po Adamowiczu, g wyborcza, tvn, PO go wyrzuciła. Wystarczy posłuchać co o nim mówili towarzysze z PO. W więzieniu oglądał tvn, bo innych nie było. Więc nie manipuluj błaźnie.
yano 2021-07-14 18:15:19
@B.B
Ten koleś to wysłany przez Tuska a szkolony przez redakcję "sok z buraka," to są takie ubeckie metody, tzw. "bandy pozorowane".
yano 2021-07-14 18:05:01
@Śmiechu Warte !
PO wymyśliła 1000+, tylko pis złodzieje ukradli 500.
Zakopianka 2021-07-14 17:59:19
Posłanka Paluch nie śpi,czekam kiedy za zasługi dla prezesa zostanie premierem.Ciekawi mnie czy ten wydzierający się młodzian jest rdzennym góralem czy tylko sługusem paluchowej.Za kasę oczywiście.Przykro że PIS całkiem wyeliminował rozmowę na argumenty i nauczył swoich wyznawców i klakierów tylko wyzwisk i darcia japy na przeciwników politycznych.@ śmiechu Warte zapomniałeś człowieku że jak rządziła PO to był kryzys gospodarczy na świecie i Polska dała sobie z tym radę.A ty @zdzichu poszukaj w internecie jak Czarnecki,Legutko i inni donosili w UE na Polskę podczas rządów PO bo wydaje mi się że coś przeoczyłeś.
B.B 2021-07-14 17:58:12
Gratulacje
Ciekawi mnie czy to jakiś bezmózg z Podhala czy pisowcy sobie go ściągnęli z Warszawy
Jozek 2021-07-14 17:55:48
Zdzichu lekarz psychiatra przyjmuje jutro.
qaz 2021-07-14 17:54:54
Jaka szkoda, że na chamstwo nie ma paragrafu. Ten kraj by trochę znormalniał. Ale na niszczenie mienia już jest.
seba 2021-07-14 17:50:38
jak patrzę na takie zachowanie to mam wrażanie, że ktoś, kiedyś nie wytrzyma i dojdzie do jakiejś tragedii (vide Adamowicz)
Ojciec 2021-07-14 17:49:27
Odradza się Goralenvolk ?
tisa dajep 2021-07-14 17:44:13
"Dla wszystkich jest miejsce, nawet dla tych, którzy są rozemocjonowani negatywnie. Przyzwyczajony jestem, nic nowego" -Kto wie, kto i kiedy powiedział? @stasek, @ff, tacy mądrzy, wiecie? Tylko bez zaglądania do internetu, tak od siebie, odpowiedzcie.
"ff
Patrzcie jak działa tvpis. Nagonka na każdego, kto ma inne zdanie. Żeby tylko ktoś nie dostał noża tak jak Adamowicz.". ta, pewnie, Rosiaka i mjego adiutanta w Łodzi zamordowała PO słanka Paluch, tak nienawidzi TVpis.
ktoś 2021-07-14 17:35:07
ten kolo w ciemnych okularkach chyba wydzierał się do KODerów w czasie manifestacji antypislamskich pewnie dyżurny bojowiec jedyniesłusznej
komuna v2.0 2021-07-14 17:30:57
Przecież to SB przywiozło typa w suce żeby robił zadymę. Nie pamiętacie już jak się to onegdaj robiło?
Konserwatywny 2021-07-14 17:11:50
Kto sprzedal PKL za pol darmo, PIS, czy PO?
POP(pełn.obow.polaka) 2021-07-14 17:10:04
Wystarczy zadać sobie pytanie kto na tym zyskuje?
stały czytelnik 2021-07-14 17:07:38
posłanka Paluch w akcji znowu jak dawniej /akcja z prezydentem Komorowskim/ teraz znowu zadziałała
gwizdek 2021-07-14 17:07:34
Bojówki pisowskie nie śpią. Ależ oni się boją tego tuska.
ff 2021-07-14 16:53:17
Patrzcie jak działa tvpis. Nagonka na każdego, kto ma inne zdanie. Żeby tylko ktoś nie dostał noża tak jak Adamowicz.
stasek 2021-07-14 16:43:32
Mogę się nie zgadzać z kimś.
A z PO sie nie zgadzam( z PiS to samo)
Ale nie można akceptować takiej agresywnej postawy.
Przewiduję że rowy nienawiści są tak już wykopane że wnet poleje sie krew
Śmiechu Warte ! 2021-07-14 16:36:28
Jagusia zapomniała dodać że 500+ też PO wymyśliło :)
zdzichu 2021-07-14 16:30:42
Sprzedawaliście i donosiliście na Polskę przez dziesiątki lat i spodziewaliście się gorącego powitania. Jedźcie do Berlina tam was będą witać oklaskami a na Podhalu i nie tylko gwizdami. To dobry znak bo widać, że naród zaczyna otwierać oczy na zło które wróciło i znowu zaczyna mu zagrażać.

Reklama
 • USŁUGI | inne
  PRALNIA "ZAWRAT" W ZAKOPANEM, ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY APARTAMENTY, PENSJONATY ORAZ KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH.. +48698636096pralniazawrat.zakopane@gmail.com
  Tel.: 48698636096
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  Firma z Nowego Targu zatrudni pracownika do profilowania (wycinania) skór owczych - możliwość przyuczenia, mile widziane doświadczenie. Dzwonić od poniedziałku-piątku w godz. 8-16. 888343695shop@vanuba.com
  Tel.: 888343695
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ SPRZEDAWCĘ RTV AGD NA PEŁNY ETAT, UMOWA O PRACĘ. 502 303 913
 • PRACA | dam
  Karczma w Zakopanem zatrudni KELNERKĘ, KUCHARZA, POMOC KUCHENNĄ - 602 611 999.
 • POŻYCZKI
  PROVIDENT. 571 240 909.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA DRZEW, GAŁĘZI Z PODNOŚNIKA I Z UŻYCIEM LINY. 889 105 476
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ SPRZEDAWCĘ NA PEŁNY ETAT, UMOWA O PRACĘ. 502 303 913
  Tel.: 502 303 913
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W ZAKOPANEM - PRZYGOTOWANIE ŚNIADAŃ/SPRZĄTANIE POKOI (DORYWCZA, 8-10 DNI W MIESIĄCU), 18 zł/godz., umowa zlecenie. 511 397 987.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA REGIONALNA W ZAKOPANEM ZATRUDNI ZASTĘPCĘ SZEFA KUCHNI. 606 208 503
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBY DO PRACY W WEEKENDY, ŚWIĘTA, od 17zł/h na rękę. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ I POMOC KELNERSKĄ - PRACA STAŁA, 17zł/h na rękę. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBĘ DO PRACY ZA BAREM, 17 za godzinę. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Nowo otwarty Aparthotel w Białce Tatrzańskiej zatrudni RECEPCJONISTĘ/TKĘ -praca zmianowa ,umowa o pracę na pełny etat ,elastyczny grafik ,atrakcyjne wynagrodzenie 512576206 /aparthotelbialczanski@gmail.com. 512576206aparthotelbialczanski@gmail.com
  Tel.: 512576206
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARZA, POMOCE KUCHENNE, KELNERKI - ZAKOPANE - 600 035 355.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy TECHNICZNEGO w małym hotelu 4* w centrum Zakopanego. Tel 720 762 779. Mail: biznes@hotelcrocus.pl
 • PRACA | dam
  Firma DREWNEX Spytkowice przyjmie pracowników budowlanych do montażu i budowy domów drewnianych. Praca na montażu i stolarni. 692 193 449.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY OSOBY DO SPRZĄTANIA MARKETU BUDOWLANEGO przy ul. Szaflarskiej w Nowym Targu. Praca dwuzmianowa. Stawka od 13,85 zł na godzinę netto (na rękę). Kontakt pon. - pt. w godz.8 - 15, tel. 601 156 466
  Tel.: 601 156 466
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO w SUCHEM, na stałe - umowa o pracę. Elastyczny grafik. Tel. 606 751 451.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię DO KWIACIARNI W PORONINIE. Praca stała. 507 02 06 04.
 • PRACA | dam
  Polskie Koleje Linowe to pracodawca z ponad 85-letnią tradycją, działający obecnie w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach. Zatrudniający ponad 300 osób. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA ds. HR. Miejsce pracy: Zakopane, możliwa częściowa praca zdalna. OPIS STANOWISKA: - Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym identyfikacja potrzeb rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie spotkań, składanie ofert, - Koordynowanie procesu onboardingu nowych pracowników, - Realizacja i koordynacja projektów rozwojowych w obszarze miękkiego HR: rozwój i ocena kompetencji, ścieżki kariery, zarządzanie talentami, programy motywacyjne, - Organizacja i koordynacja procesów związanych ze szkoleniami i rozwojem pracowników oraz zarządzaniem wiedzą w firmie (programy praktyk, staży i udział w targach pracy), - Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników firmy, - Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie: benefitów pracowniczych, rekrutacji oraz zatrudniania pracowników tymczasowych, - Inicjowanie i realizacja działań z obszaru employer brandingu - dbałość o markę pracodawcy na rynku pracy, - Wsparcie managerów i pracowników w bieżących sprawach z zakresu HR, - Aktywne uczestnictwo w opracowywaniu, aktualizacji oraz wdrażaniu polityk w obszarze HR, - Wsparcie w projektach zespołu kadr i płac (doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym będzie dodatkowym atutem), - Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji na potrzeby bieżących działań. WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższe kierunkowe, - Doświadczenie zawodowe w obszarze HR - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - Komunikatywność, otwartość, kreatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne, - Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, wykazywanie inicjatywy, - Umiejętność pracy zespołowej, - Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, - Orientacja na cel i klienta wewnętrznego, - Otwartość na zmiany, - Znajomość prawa pracy, - Zainteresowanie tematyką HR oraz śledzenie aktualnych trendów w tym obszarze, - Dobra znajomość programów: MS Office (w szczególności Ms Excel), - Możliwość odbywania podróży służbowych na terenie Małopolski i Podkarpacia. OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny, karty pracownicze, ubezpieczenie na życie, - Ciekawą pracę w zgranym i wspierającym się zespole, - Możliwa częściowa praca zdalna. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "PKL HR". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  E-mail: rekrutacja@pkl.pl
 • PRACA | dam
  POMOC DO PENSJONATU - KOŚCIELISKO - 600 403 706.
 • PRACA | dam
  DOM OPIEKI W ZAKOPANEM ZATRUDNI POKOJOWĄ . STAŁA I PEWNA PRACA. 698-673-260swiatkowska.w@wp.pl
  Tel.: 698
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  PENSJONAT w Kościelisku. 607 506 428.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI, GROBOWCE. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy PRACOWNIKÓW NA BAR ORAZ KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Dom Wypoczynkowy przyjmie kucharza/kucharkę oraz pomoc do obsługi w obiekcie na sezon zimowy. Praca od połowy grudnia. Wysokie wynagrodzenie!. 668 021 047
  Tel.: 668 021 047
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  LAS Z GRUNTEM ROLNYM, 8000 m, obrzeża Zakopanego. 607 506 428.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - SPRZEDAŻ GOFRÓW I WINA GRZANEGO - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA (Oslo) - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy na warunkach norweskich pomocników, tynkarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - praca tylko z pracownikami z Podhala. Praca całoroczna, również w zimie. Zjazdy do kraju co 1-3 tygodnie (samolot) wg. własnego uznania. Pełna elastyczność co do wyjazdów do kraju. Zarobki od 15-25 Euro /godz. Zapraszamy. Tel. 667 602 602.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2021-10-27 12:00 Pogoda piękna, a w Kuźnicach pustki. Nikt nie stoi w kolejce po bilety! 2021-10-27 11:14 Teren skażony chemicznie i ewakuacja kolejki linowej (WIDEO) 2021-10-27 10:44 Młode niedźwiedzie już niewiele mniejsze od matki (WIDEO) 2021-10-27 10:38 W całym kraju najwięcej zakażeń od kwietnia. Na Podhalu ponad 20 przypadków 2 2021-10-27 10:00 Symboliczne cmentarze w Tatrach 1 2021-10-27 09:00 Mieszkańcy Buflaku nie chcą masztu 5G: nigdy wieża tu nie stanie! 6 2021-10-27 08:22 Skocznia pięknie oświetlona 2021-10-27 07:36 Zmarł Roman Dzioboń 1 2021-10-26 21:30 Dostaliśmy pięć, a stracimy osiem milionów złotych 19 2021-10-26 21:00 Po pandemicznej przerwie wraca konkurs dla młodych tancerzy 1 2021-10-26 20:12 Panorama Tatr z masztem. Mieszkańcy mają mieszane odczucia 11 2021-10-26 19:30 Do Ostrowska samochodem, dalej - pieszo 1 2021-10-26 18:45 Puste jesienne Zakopane 2021-10-26 18:11 Dwór w Łopusznej w remoncie 2021-10-26 18:01 Jesienne torfowiska (ZDJĘCIA) 2021-10-26 17:15 Covidowe przepełnienie w szpitalu powiatowym i apel o szczepienia 7 2021-10-26 16:34 Lawina wypadków na Babiej Górze. Goprowcy nie mieli odpoczynku 1 2021-10-26 16:15 Ktoś rozpylił nieznany gaz na stoku, konieczna ewakuacja ludzi z kolejki linowej 2021-10-26 16:14 Zaduszki jazzowo-bluesowe 2021-10-26 15:30 Redyk Hyrczyków (ZDJĘCIA, WIDEO) 1 2021-10-26 14:45 Ratownicy TOPR musieli się desantować 1 2021-10-26 14:26 Sprawdź bezpłatnie ustawienie świateł w samochodzie 2 2021-10-26 14:15 Jakie rajstopy na zimę wybrać? 2021-10-26 14:00 Trwa remont linii kolejowej. Przyniesie on zamknięcie przejazdu na Ustupie 1 2021-10-26 13:15 Spacerkiem wokół odnowionego centrum kultury. Jak Wam się podoba? 2 2021-10-26 12:40 Część Zakopanego bez prądu 6 2021-10-26 12:30 Dziś znów ponad 6000 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Bardzo dużo zgonów z powodu Covid-19 5 2021-10-26 11:30 Oderwała się Turnica Kurczaba. Nowe nagranie z kamiennej lawiny w Tatrach (WIDEO) 2 2021-10-26 10:50 Nie dziś, lecz 9. grudnia upamiętnimy "UJKA" Krzeptowskiego 2021-10-26 10:45 Mroźny poranek w Zakopanem, a w Tatrach inwersja. Słoneczne prognozy 2021-10-26 10:00 Walonki dla góralek 2021-10-26 09:00 Słońce wzeszło nad Tatrami 2021-10-26 08:00 Zakopane dostanie 5 milionów złotych 11 2021-10-25 21:15 Nie wiadomo, kiedy odjeżdża bus. Wciąż brakuje rozkładów jazdy 2 2021-10-25 21:02 Auto w rowie 2021-10-25 20:30 Akwen w jesiennym wystroju 2021-10-25 20:00 Wiem, kto zabił. Jedno z was będzie następne. Konkurs dla czytelników 2021-10-25 19:45 Piętnastu kierowców straciło prawa jazdy 2021-10-25 18:40 23-letni kierowca był pijany. Policja podała szczegóły zatrzymania na Rafaczówkach 12 2021-10-25 18:15 Nic na siłę. Nie musimy robić zatoczek postojowych 9 2021-10-25 17:45 Pamięci Hanki Nowobielskiej 2021-10-25 17:42 Muza w Cafe Lulu 2021-10-25 17:33 Katolipa - kicz a sztuka sakralna. Spotkanie w Jatkach 2021-10-25 17:30 Paraliż miasta to norma 12 2021-10-25 16:57 Gdzie znaleźć sowę w Mieście? Noc Bibliotek i wieczorna wyprawa 2021-10-25 16:45 Najstarsze orawskie nagrobki 2021-10-25 16:33 W duchu folkowej muzyki. Warsztaty Muzolingua International 2021-10-25 16:15 Kończy się flisacki sezon. Ostatnie łodzie popłyną w niedzielę 2021-10-25 16:12 Groźny wypadek na Chyżniance 2021-10-25 15:32 Tak wymijała, że TIR-owi urwała koło. Wielki korek w Dębnie!
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-10-27 12:08 1. Pisowszczyki krytykowali "wykształciuchów", więc o co chodzi? Wtórny analfabetyzm to elektorat PiS, czyli mierny ale wierny. Mało tego; - dodam, że to efekt wprowadzenia religii do szkół kosztem innych przedmiotów. 2021-10-27 12:06 2. A zdawać by się mogło że Cintorin tak piękne miejsce jest poświęcony. Ale jeśli poświęcił to miejsce Tiso kumpel Hitlera, to chyba Kościół nie akceptuje takich ludzi w swoich szeregach i ich poświęcenia nie są wiążące? 2021-10-27 11:38 3. "Roboty ,,montarzowe"... co za analfabeta wypełniał tablicę ?" rys, ta(f)dek (tadek) , Br. Komorowski ? 2021-10-27 11:15 4. We Francji coraz mnie się mówi o wirusie. Fakt rygor z maseczkami w dużych skupiskach jest, z resztą ludzie przestrzegają dyscypliny. Organizujemy wycieczki do Polski, chyba że się "zamkniecie". 2021-10-27 11:10 5. Komentuje i pisze to ostatni raz Mam 27 lat pandemia trwa od 2 prawie lat żyje i nigdy nic nie odczuwałem a musiałem to mieć już 20 razy w sobje tego wirusa . Osobiscie to mi lata ten wirus . On mnie nie dotyczy koniec kropka. Przez 2 lata musiałem go miec mówie 20 razy cos bolala glowa raz oczy tyle cały covid. I koniec tematu . To istnieje ale dla mnie jest nie dostepne. 2021-10-27 11:06 6. Jestem technikiem i powiem szczerze, że nic nie paskudzi krajobrazu jak maszty (czasami dwa obok siebie). Kiedyś w czasach minionych budowano piękne wieże telewizyjne, które w nocy były odpowiednia oświetlone. Dzisiaj górki z kilkoma masztami przypominają Golgotę. Może najwyższy czas odejść od kratownic, tylko jak w kapitaliźmie, mały koszt duży zysk. 2021-10-27 11:00 7. Gratuluje Zakopiańskiej Drogówce ani jednej stacji biorącej udział w akcji z powiatu tatrzańskiego. Tak Trzymać!!!!!!!!!! 2021-10-27 11:00 8. Do ivo Ivo do końca świata bedzieesz niewolnikiem systemu . Masz jedno życie oddychaj czlowieku. Czlowiekiem jestes a nie małpa w zoo ktora nie mysli i nie wie co robi 2021-10-27 10:45 9. Tylko sprawna komunikacja miejska z pewnym rozkladem jazdy!a nie zdezelowane busy ktore jezdza jak chca!sam biore tam auto by nie czekac na busa ktory bedzie lub nie. 2021-10-27 10:38 10. hehe - ludzie niechcą ale dla rządu 5gg to "priorytet" zabawne że tak bardzo chcą uszczęśliwić tym 5 g ludzi na siłę i nawet wbrew ich woli, dziwne to uszczęśliwianie zupełnie jak by celem było uszczęśliwienie rządu a nei ludzi, a tak poważnie to wyraźnie pokazuje że na 5g zależy tylko rządowi chyba nietrudno się domyślić dlaczego biorąc pod uwagę jaki potencja inwigilacyjny a nawet potencjał do realnego wpływu na codzienne życie przecientnego obywatela i to zdalnie niesie ze sobą to 5g (smart dom, liczniki zdalnego odczytu a może i zapisu ;-) itd) które coś mi się wydaje będziemy przeklinać za parę lat ale wtedy będzie już za puźno - niemożna pozwolić na wprowadzenie tego wogule
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka