Reklama

2022-05-23 19:57:12

Zakopane

W czwartek zjazd Solidarności w Zakopanem. Przyjadą prezydent i premier

26 i 27 maja w Zakopanem odbędzie się XXX jubileuszowy Zjazd Delegatów NSZZ Solidarność. Mają w nim wziąć udział prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki.

Jak już informowaliśmy na czas zjazdu zamknięta zostaje ulica Piłsudskiego między Tetmajera a Makuszyńskiego ([24tp.pl] Zjazd Solidarności w Zakopanem. Władze zamykają ulicę). Delegaci Solidarności będą mieszkać w hotelu Hyrny. Zjazd 25 maja poprzedzi uroczysta Msza Święta w Sanktuarium Najświętszej Rodziny na Krupówkach. 


Pierwszy dzień zjazdu odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu. Mają w nim wziąć udział  prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki i marszałek Sejmu Elżbieta Witek. W czasie obrad poruszany ma być m. in. temat wojny w Ukrainie. Zapowiadane jest wystąpienie Michaiła Wołyńca, szefa centrali ukraińskich wolnych związków zawodowych. 

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
takie są Fakty 2022-05-26 09:58:37
@Supcio, nadał nie wiem co to, kto to, ta/en Balbina. Mostowiak? Może idź na spacer, przejdź się, łyknij kawusi i potem wróć, żeby merytorycznie odpowiedzieć na moje pytanie. O Bolku wiedziałem. Dane mi było pracować z osobą. która w tamtym czasie pracowała w Stoczni Gdańskiej
Supcio 2022-05-26 08:58:46
Widzisz "wiadomości TVP", Ty o Bolku wiedziałeś od dawna, dla mnie Balbina jest podejrzany.
Przykładem Bolka jest, jak to akta mogą ginąć i jakie są meandry historii.
Imnym przykladem jest Mostowiak-po zmianie 2 frontów-minister.
No ktoś powyrywał akta z jego teczki przechowywanej w UBezpieczalni, no i nikt nie wie kto!
takie są Fakty 2022-05-25 22:55:31
@Supcio, nadal nie wiem kim jest ta/ów Balbina. (o! jedyne POszlaki o dwubiegunowości wskazują na... Ciebie. To PO babci Gąsce?) Nie wiem tylko, czy jesteś osobą niebinarnie inteligentną, czy robolem. Bolkiem na pewno nie!! To, że Bolek był Bolkiem, wiedziałem już bardzo dawno temu. Przed powstaniem PiS, PO. W ogóle przed "skończeniem się KOmunizmu". Potem to wszystko, o czym wiedziałem wcześniej nieoficjalnie, tylko się potwierdzało. I żadne polityczne utajnienia, (bądź nie) nie mają tutaj żadnego znaczenia! No chyba, że... chodzi o utajnienia POstKOmunistyczne.
Ps. "Tam w tej zjednoczonej(...)". Obecnie zjednoczona ( na siłę) to jest oPOzycja). I to na czele z Obywatelską. (Milicją??????) Wy to uwielbiacie relikty POprzedniej epoki. Jak nie Obywatele, to KOmisarze,
Supcio 2022-05-25 21:14:01
@Fakty (raczej wiadomości xD) nie mam czasu na kilkunastoletnie sądzenie się z wadzą ale wskazówka: kto będzie staranniejszy w zacieraniu śladów, inteligent-Balbina (o! POszlaki wskazują na osobę dwubiegunową!) czy robol-Bolek?
2. Jest w ogóle szansa, żeby coś takiego teraz wyciekło przy takim upolitycznieniu prokuratorów pod wodzą generalnego prokuratora? (Utajniają już wszystko co się da i jest to coraz bardziej zgodne z konstytucją.)
Tam w tej zjednoczonej trzymają się nieźle za ja.. w tym momencie, widać to po ostatnich przepychankach w sejmie i na stanowiskach.
takie są Fakty 2022-05-25 19:57:36
"Supcio 2022-05-25 15:57:46
Ciśnienie mi się podniosło (a nie piłam jeszcze popołudniowej kawki) i muszę iść na spacer." -No i u kogo tutaj słabo, choćby z swoją orientacją, ograniczna, niebinarna istoto?
Nie wmawiaj mi tylko, że Łukaszenka wymyślił dudu na Piotra Dudę.
W Zakopanem spotkanie Solidarności, w izbie zadymy, jaką jest Senat, spotkanie przedstawicieli ugrupowań opozycyjnych; KO, Lewicy (postkomunistycznego SLD), Polski 2050 i PSL. W Zakopanem nie widziałem ani Kryże, ani Piotrowicza. Za to w Senacie.... No i gdzie, i z kim POstKOmuchy się spotykają, debatują budują koalicje?
Ps. Pytam co z tym/tą Balbiną?????? Potrafisz odpowiedzieć na swoje kalumnie, brednie? Potrafisz je jakoś potwierdzić, obronić, uzasadnić? Jak widzę NIE!!!
Supcio 2022-05-25 15:45:23
Jesteś trochę ograniczny fakty (raczej wiadomości xD) i operujesz szablonami.
Słowo dudu wymyślił Łukaszenka a słowo lewacy Lenin.
Nie są to moi idole i nie zamierzam ich naśladować.
Kaczor mi się kojarzy z zimną wodą :b
takie są Fakty 2022-05-25 13:36:20
@do kurr, daj spokój. Czego się spodziewać po wielokrotnie skompromitowanym przez samego siebie prymitywie. "pisowcy to tacy polscy talibowie, ludzie prości, prymitywni ; ruski trol ; pisowski pomiot" -tymi epitetami też sam sobie naubliżałem!
do kurr 2022-05-25 10:55:11
zapomniałeś jak sam prostakowałeś tutaj innym ?
kurr 2022-05-25 09:50:52
fakty, idź stąd bo nikt cię tu nie lubi trolu. te swoje sb-ckie metody ubliżania forumowiczom już się przejadły. idź przeliczać swoją ubecką emeryturkę.
takie są Fakty 2022-05-25 07:12:36
@Supcio, słabo to u Ciebie, z orientacją seksualną. Raz jesteś oną, raz nim, dobra, niech Ci będzie, nie wnikam. W tekście jest o Andrzeju Dudzie, poza tym wymieniając osobę nazywaną przez was Dudu, zawsze macie na myśli Prezydenta Andrzeja Dudę. Dlaczego miałbym teraz pomyśleć, że jest inaczej? Dajcie Piotrowi Dudzie jakieś inne przezwisko, i będziemy wszyscy wiedzieć o kim aktualnie bredzicie, a tak, dudu, to dudu, Andrzej i tyle. W przeciwnym razie, ile razy wspomnicie o kaczorze, to zawsze będę myślał, o.... Tusku. W końcu najsłynniejszy kaczor, to Donald, czyż nie? W kwestii postkomuchów, tylu samo, jeśli nie więcej jest ich w PO. Kiedyś Kukiz zrobił taką listę i wyszło na niekorzyść PO. Tych z SLD nie ma sensu wliczać, bo oni nadal pozostali wierni swoim ideałom, tyle tylko, że się przefarbowali w nazewnictwie. Ale komuch to komuch. Z kim dzisiejszy SLD, dawna PZPR trzyma sztamę, z PiSem? Jakie ważne funkcje partyjne i pełnili Kryże, Piotrowicz? Za to Kwaśniewski, Senyszyn, Cimoszewicz, Miller, mają się czym pochwalić. Pytam kolejny raz, oni są przyjaciółmi i kolegami Kaczyńskiego? Razem z PiSem wchodzą i budują koalicje? Ostatnie kwestia, bo widzę , że i Ty też wydygałaś. Co z tym/ą Balbiną, bo nie odpowiedziałaś. Dobrze się szasta kalumniami, pomówieniami i fake newsami, nie mając zielonego pojęcia ani rzetelnej wiedzy na ten temat? Ja też mogę napisać, że twoja Babcia była TW "Gąską" i rozpowszechnić w Twoim środowisku. Fajnie będzie?
Supcio 2022-05-24 21:54:31
Takie sa fakty ale słabo u Ciebie z kojarzeniem tych faktów (raczej wiadomości xD). Wpisz sobie w albicla: "Piotr Duda komandos".
Tylko Piotrowicz? Nie tylko! Kujda, Wolfgang, Kryże itp.-napisałem przecież, czytaj ze zrozumieniem!
To już nie postkomuna? Nie, bo to wasi oswojeni komuniści, pożyteczni w zmianie kraju na kaczorową modłę.
takie są Fakty 2022-05-24 18:19:52
@Supcio, Wy jak zwykle, tylko Piotrowicz, i Piotrowicz... Zafiksowani, czy co? Nie macie u siebie Przybosia? Nie macie u siebie Iwulskiego? Celowo, czy nieświadomie pominęłaś jego nazwisko? Wiadomo, że się rozeszli tu i tu, ale ja ogólnie o postkomunie. Z kim im dzisiaj po drodze? Z PiSem? Z kim dzisiejsza postkomuna, byli członkowie PZPR, przefarbowani via SdRP na SLD, bierze udział w wiecach antypisowskich? Z kim dzisiaj Kwaśniewski, Miller, Cimoszewicz i inni byli wysoko postawieni aparatczycy budują koalicję antypisowską? Z PiSem? Oni są przyjaciółmi Kaczyńskiego. Macierewicza i Ziobry?
Nie ośmieszaj się jak kurr , jarek czy raid. Wiele razy tutaj pytałem, kogo i na jakiej podstawie nazywacie Balbiną. Nikt nie podjął się merytorycznej, wiarygodnej, podpartej rzetelnymi argumentami odpowiedzi. Może Ty spróbujesz?
Aha, i jeszcze jedno, chcesz mnie przekonać, że "Dudu" "wakczył" po drugiej strony barykady jako dziewięciolatek??? Może jeszcze w Powstaniu Warszawskim?
kurr 2022-05-24 17:16:25
walcząca
Supcio 2022-05-24 17:05:34
Czerwoni rozeszli się po obu stronach barykady. Piotrowicz-odznaczony przez Jaruzela za aktywność w stanie wojennym, Kujda-kapuś pierwszej klasy, Kryże-sądzi, są +++, Wolfgang itp, no i Balbina...
A Dudu w stanie wojennym wakczył po drugiej stronie barykady ale "tylko wykonywał rozkazy"-ku chwale ludowej ojczyzny.
takie są Fakty 2022-05-24 15:29:04
"Walczącą, kurr, walczącą." -I co, @kurr, kolejny raz wyszedłeś na IDIOTĘ? Który to już raz!! Napisałem ci wcześniej, że Walcząca. S'80 to Jurczyk, ale, jak zwykle, cenzor czuwa!
@Supcio, twierdzisz, że "Dudu", to czerwony komandos? Kim zatem są Kwaśniewski, Czarzasty, Miller, Mazguła, i cała banda postkomuchów, która dzięki listom PO dostała się do europarlamentu? Przyjaciółmi i wielbicielami PiSu i Kaczyńskiego????. No, ale skoro dla was nawet Kornel Morawiecki był komuchem, to już mnie nic nie dziwi.
Wy, to umiecie pisać historię,
Supcio 2022-05-24 14:50:38
Walczącą, kurr, walczącą.

A niech se Dudu tak przemianuje swoją organizację a od tamtego etosu niech się odp....... czerwony komandos.
Donaldinio 2022-05-24 12:16:01
A czy przyjedzie Kacperek ? Wie ktoś?
kurr 2022-05-24 11:46:32
pisowcy to tacy polscy talibowie, ludzie prości, prymitywni i niesłychanie religijni. jeszcze nie kazali nosić burek, ale góralskie spódnice już są po kostki, czego dawniej nie było. cieszą się z tego tylko upasione na hamburgerach dziewoje. ruski trol oczywiście już nadaje o rzekomym zakładaniu solidarności przez kornela. nie pamięta pisowski pomiot, że zakładał ale solidarność80, posądzaną o rozbijanie tej właściwej. rzekomą karą, o czym już tu pisałem, było wysłanie go na zachód.
enapokaz 2022-05-24 10:37:09
Może chociaż Jankę zaproszą? Albo przynajmniej otworzą supermarkety w niedziele? No to może chociaż potępią budowlę u wylotu Doliny Białego? Złośliwi zaraz napiszą, że przyjechali rozdzielać komnaty i wybierać glazurę.
Adam77 2022-05-24 09:40:37
Towarzystwo Wzajemnej Adoracji - zjedzie się na Podhale, a górale będą ich witać z honorami jak przystało na zacne rody z Góralen Volk.
Pierwszy Długopis RP, Pierwszy Pinokio RP i Pierwsza tzw. pacynka RP - kwiat PIS-owskiego zbioru, amen.
Alleluja i do przodu.
No to kilku przodowych z Podhala (Starostwo, UMZ, ZP, etc.) będzie całowało na kolanach jak zwykle w ukłonie i oddaniu pierścienie obecnych ELYT PiS-owskich.
raid 2022-05-24 09:37:57
@takie są Fakty- dobrze wiedzieć, że czuwasz towarzyszu.
antyfan 2022-05-24 09:25:42
@raid - i niech tak zostanie , niech śpi razem z kotem albo na kocie , który w końcu powie ludzkim głosem >spieprzaj dziadu !!!>
takie są Fakty 2022-05-24 09:20:00
@ktoś, no nie wiem, co prawda oficjalne źródła i świadkowie podają co podają, ale może to jest pisowska propaganda. Zatem oświeć że mnie, gdzie wtedy był, co robił? Spał do południa z kotem prezesa, chlał, jak Bolek, gorzałę z Kiszczakiem w Arłamowie, a może wyznawał miłość Jaruzelskiemu? Zupełnie już się pogubiłem.
@raid, i po co się kolejny raz kompromitujesz, jak już, to 13 grudnia, nie 1. Tak to jest, jak ignorant i laik za wszelką cenę usiłuje zaistnieć!
raid 2022-05-24 08:42:09
@antyfan, Jarosław pewnie słodko śpi, jak 1 grudnia pewnego sławetnego roku.
antyfan 2022-05-23 23:59:33
W tym zestawie VIP-ów brakuje mi tylko jednego , wszech - panującego Jarosława bo tylko dzięki niemu mamy obecny dobrobyt i kraj miodem płynący , a zaprawdę powiadam WAM iż w Toruniu tryśnie żródelko wód geotermalnych z możliwością uzdrowienia sponsorów !!!!!!
stek 2022-05-23 22:44:19
Ciekawe, na które państwo padną oskarżenia, że żerują na wojnie. Brakło podziałów nad Wisłą, rządzący dzielą na sort 1 lub 2 Europę.
ktoś 2022-05-23 22:20:58
@takie są Fakty. Gdzie był Pan Kornel w stanie wojennym, czy pamiętasz?
takie są Fakty 2022-05-23 22:02:58
@raid, nie pluj , nie szczekaj, nie ujadaj, bo nikt nie twierdzi, że młody Morawiecki zakładał Solidarność. Za to jego ojciec, Kornel, już tak. A wy mimo to darliście do niego ryja "precz z komuną"
Supcio 2022-05-23 21:42:22
Znowu władza będzie się panoszyć i rozbijać limuzynami jak było przy wizycie Jacka sasina w Kuźnicach.
Ich żadne przepisy i ograniczenia nie obowiązują. Strzeżcie się SOPowców bo wyjątkowo narowiste chłopaki a sprawy sądowe z władzą mogą się potem ciągnąć długimi latami...
abc 2022-05-23 21:26:06
...solidarność..? żenada, tylko i wyłącznie przydupasy władzy, co widać po liście gości.
ale będzie popijawa...bo chyba tylko o to chodzi.
raid 2022-05-23 20:41:22
Dobrze, że przyjedzie Pan Morawiecki. W końcu to on zakładał Solidarność ;)

Reklama
 • PRACA | dam
  Szukasz zatrudnienia u renomowanego pracodawcy? Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących pracę z dokumentami. POZNAJ NAS: Polskie Koleje Linowe S.A. są liderem wśród operatorów kolei linowych w Polsce. Jesteśmy firmą, która od ponad 85 lat działa w branży turystycznej. Z myślą o naszych Klientach, rozwijamy nasze usługi, tworzymy nowe produkty, zaspakajamy potrzeby w zakresie spędzania wolnego czasy w POLSKICH GÓRACH. Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z dokumentami DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: OBSŁUGA SEKRETARIATU Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Skanowanie dokumentacji, - Wprowadzanie faktur do systemu, - Odbieranie połączeń przychodzących, - Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, - Prowadzenie sekretariatu Spółki. NASZE WYMAGANIA: - Pozytywne nastawienie do pracy, - Optymizm, sumienność i zaangażowanie, - Praktyczna obsługa komputera, - Dyspozycyjność, - Komunikatywność i otwartość. CO OTRZYMASZ? - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Przyjazną atmosferę pracy, - Ciekawą formę pracy na wakacje w młodym i dynamicznym zespole. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "PKL Obsługa sekretariatu". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Praca od zaraz dla elektryków,hydraulikow,stolarzy meblowych,malarzy,płytkarzy mogą być całe ekipy na terenie Szwecji.Więcej informacji pod nr tel.783212185. 783212185 krzysztof.polak863@gmail.com
  Tel.: 783212185
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  POLONEZ CARO, 1995 r., dobrze utrzymany, 602 121 371
 • PRACA | dam
  KIEROWCĘ i MAGAZYNIERA - PRACA W ZAKOPANEM -STAŁE GODZINY - 789 786 171.
 • PRACA | dam
  Stacja paliw bp Zakopane - przy Rondzie Jana Pawła II - zatrudni sprzedawców. 784095103
  Tel.: 784095103
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI 2 HA - k/Białki. 182856454.
 • PRACA | dam
  Hodowla Pstrągów w Zakopanem poszukuje pracownika. Wymagane prawo jazdy. 503179378
  Tel.: 503179378
 • PRACA | dam
  Firma DREWNEX Spytkowice przyjmie pracowników budowlanych do montażu altan i budowy domów drewnianych. 692 193 449.
 • PRACA | dam
  PRACOWNIK NA STACJĘ PALIW. Wymagane: obsługa komputera, dyspozycyjność. Tel. 603 078 775
 • PRACA | dam
  Do sklepu spożywczego w Białym Dunajcu. 606 751 451.
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, WILLA I KARCZMA CZTERY PORY ROKU. Pokoje standardu pensjonatowego z wyżywieniem. Pobyty indywidualne, grupowe, szkoleniowe, wesela, imprezy okolicznościowe. WWW. CZTERYPORYROKU.PL, willa@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207 lub +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY. W cenie pobytu parking, grill, bilard, plac zabaw, rowery. Cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA z widokiem na całe Tatry Zachodnie. W cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, plac zabaw, rowery. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Sprzedam BMW X6, r. 2009, 152 tys. km, diesel, 286 KM, czarny z beżowym wnętrzem. Stan bdb. 82.000 zł. 604 102 804.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni MAGAZYNIERA/-KĘ (praca na noc). Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  KUCHARZ/KA, PIZZER/KA, KELNER/KA, POMOC KUCHENNA z doświadczeniem, do karczmy w Bukowinie Tatrzańskiej. Możliwość zamieszkania. 602755354,
 • PRACA | dam
  Zatrudnię MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - MOTOCYKLOWEO oraz OSOBĘ DO PRZYUCZENIA. Nowy Targ, Niwa 23 a. 517 600 205.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  NOWY TARG RYNEK - STOISKO do wynajęcia ok. 60 m2, 2.500 zł. 517 600 205.
 • PRACA | dam
  DZIEWCZYNĘ na sezon letni DO SKLEPU ODZIEŻOWEGO W ZAKOPANEM - 604 488 507
 • PRACA | dam
  Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących góry i przygodę. Razem z nami będziesz mógł zapewnić ludziom wymarzony wypoczynek. Poznaj nas: Polskie Koleje Linowe S.A. są liderem wśród operatorów kolei linowych w Polsce, jednym z największych pracodawców na Podhalu. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO. Miejsce pracy: Zakopane, Kasprowy Wierch. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Obsługa ruchu turystycznego, - Obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż biletów, - Udzielanie informacji klientom o atrakcjach i ofercie ośrodka, - Profesjonalna obsługa klienta, - Dbałość o bardzo dobry wizerunek ośrodka, - Wykonywanie prac porządkowych i przygotowawczych przy uruchomieniu urządzeń transportu linowego, - Pomoc przy obsłudze kolei linowych i pozostałych urządzeń, - Wykonywanie prac budowlanych, konserwacyjnych i remontowych. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Wykształcenia zawodowego, średniego lub wyższego, - Wysokiej kultury osobistej, - Mile widziana praktyczna znajomość obsługi komputera, - Mile widziane posiadanie uprawnień TDT w zakresie obsługi i konserwacji kolei, - Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych będzie dodatkowym atutem, - Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - Umiejętności pracy w zespole, - Optymizmu, sumienności i zaangażowania, - Dyspozycyjności, - Warunków zdrowotnych umożliwiających pracę w terenach górskich i pracę na wysokości. OFERUJEMY: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Możliwość zdobywania wiedzy od doświadczonych współpracowników, - Karty Rodzinne uprawniające do zniżek na produkty i usługi w ośrodkach PKL. OSOBY ZAINTERESOWANE rekrutacją prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "Pracownik obsługi ruchu turystycznego Kasprowy". Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w turystyce i gastronomii? Poznaj nas: PKL Horeca Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL, jednym z największych pracodawców na Podhalu. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU HORECA. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Prowadzenie komunikacji w naszych kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram, rozwój kanałów: Twitter, TikTok, LinkedIN), - Współtworzenie, wdrożenie i koordynacja komunikacji w social mediach (w tym: treści, wpisów, relacji, filmów), - Wdrażanie najnowszych trendów do komunikacji w social mediach w obszarze HoReCa, - Redagowanie treści na strony www, - Pozyskiwanie influencerów do współpracy marketingowej, - Monitorowanie i analizowanie rynku, raportowanie wyników, - Analizowanie efektywności prowadzonych działań, proponowanie nowych rozwiązań, - Udział w projektach, akcjach marketingowych i eventach, - Tworzenie prostych kreacji graficznych, prezentacji, - Współpraca z agencjami reklamowymi, - Zarządzanie budżetem marketingowym, - Dbanie o pozytywny wizerunek Grupy Kapitałowej. WYMAGANIA: - Wykształcenie min. średnie, - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata, mile widziane doświadczenie w branży HoReCa, - Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych, - Wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia grafik i edycji video, - Znajomość narzędzi, tworzenie kampanii Google Ads i innych form płatnych reklam, - Znajomość Google Analytics, - Znajomość najnowszych narzędzi marketingowych związanych z automatyzowaniem procesów (CRM, marketing automation, email marketing, optymalizacja wyszukiwarki), - Podstawowa znajomość zagadnień SEO/SEM, - Mile widziana praktyczna znajomość programów graficznych typu Photoshop, Canva, - Mile widziane umiejętności copywriterskie, - Kreatywność i pomysłowość, innowacyjność, - Umiejętność pracy w zespole, - Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, - Proaktywne podejście do powierzanych zadań i nastawienie na osiąganie celów, - Mobilność, prawo jazdy kat. B, - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - Zdolności fotograficzne będą dodatkowym atutem. OFERUJEMY: - Pracę w rozwijającej się Firmie, - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - Stabilne warunki zatrudnienia, - Przyjazną atmosferę pracy, - Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy. APLIKACJE zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "Specjalista ds. marketingu HORECA". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ MIESZKANIE W NOWYM TARGU, UMEBLOWANE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  DAM PRACĘ W KINIE VR (ROZRYWKA) - ZAKOPANE. 572 656 665
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA DWA LOKALE I piętro, w sumie ok. 140 m2. Możliwość dostosowania do klienta. Waksmund. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ KAT. T (TRAKTOR + SZAMBIARKA) - WAKSMUND. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Restauracja na Krupówkach zatrudni KELNERKĘ/-A oraz PANIĄ NA ZMYWAK - POMOC KUCHENNĄ. 668 404 790
 • PRACA | dam
  Restauracja DOMINOS zatrudni PIZZERA oraz DOSTAWCĘ. 668 404 790
 • PRACA | dam
  Przyjmę pracownika znającego się na pracy do zakładu garbarskiego. 888267329
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osoby na stanowisko : Recepcjonistki/ Recepcjonisty do niewielkiego nowo powstałego Aparthotelu House Friends & Spa Zakopane. Oferujemy: elastyczny grafik, wysokie wynagrodzenie, pracę w doświadczonym zespole. Zapraszamy do kontaktu. 698108109 www.hardahouse.pl mng.hoteloffice@gmail.com
  Tel.: 698108109
 • PRACA | dam
  Do nowo powstałej restauracji w Aparthotel Harda House Friends & Spa w Zakopanem. Poszukujemy osoby na stanowisko : Kucharz śniadaniowy. Bardzo dobre warunki pracy, wysokie wynagrodzenie, umowa o pracę, elastyczny grafik Zapraszamy do kontaktu ! tel. 608506785 www.hardahouse.pl ewelinabaran1994@gmail.com
  Tel.: 608506785
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • USŁUGI | budowlane
  OKUCIA BALKONÓW, RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 600 998 377.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy KUCHARZY, BARMANÓW, KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - PRACA STAŁA LUB SEZONOWA - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE DACHÓW, OBRÓBKI KOMINÓW, ATTYK, GZYMSÓW. PRACE NA RĄBEK STOJĄCY, RĘCZNY I MASZYNOWY. DACHÓWKA. 534 428 571.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE - Andrzej Kasperek. PRZEKRYCIE I KRYCIE DACHÓW, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 889 388 484.
 • PRACA | dam
  Dom Opieki dla osób starszych w Zakopanem zatrudni pracownika na etacie pokojowej. Umowa o prace, pełen etat. 698673260
  Tel.: 698673260
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Gronkowie przyjmie od zaraz PIEKARZA. Praca stała w dzień. 18 26 560 90.
 • PRACA | dam
  Przyjme pracownika na dachy. 889002580 Biuro@dachy.podhale.pl
  Tel.: 889002580
 • PRACA | dam
  Delikatesy "Centrum" w Poroninie zatrudni SPRZEDAWCZYNIĘ. 665 00 34 35.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 57 23 12.
 • PRACA | dam
  Przyjmę PIEKARZA. 607 44 55 66.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-07-06 12:00 33 złote za śmieci? Cóż, jeśli nie stać Cię na kompostownik... 2022-07-06 11:00 Zauważyli niebezpieczną roślinę na Gubałówce. Zgłosili straży miejskiej 2022-07-06 09:59 Bacówka spłonęła doszczętnie 2 2022-07-06 09:26 Zamknięta część ul. Gimnazjalnej. Ruch dwukierunkowy 2022-07-06 09:00 Parkowa zostanie wyremontowana - udało się rozstrzygnąć przetarg 2022-07-06 08:00 Niebawem Zakopiański Festiwal Literacki, zagra Kapela Hanki Wójciak i Mietek Szcześniak 2022-07-05 21:15 Chętni są, ale nie za te pieniądze - kto poprawi fuszerkę na bulwarach? 1 2022-07-05 20:30 Kostka położona ale na przejazd musimy jeszcze poczekać 2022-07-05 19:45 Rozpoczęła się rozbiórka słynnego budynku na stokach Butorowego Wierchu 9 2022-07-05 19:30 Obejrzyjmy 2022-07-05 19:00 Kto będzie czuwać nad bezpieczeństwem w tunelu? 8 2022-07-05 18:30 Spacery po Rabce z przewodnikiem 2022-07-05 18:15 Tak w Zakopanem parkują betoniarki 6 2022-07-05 17:30 Ukryty hazard. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami? 7 2022-07-05 16:45 Zamkną drogę, trzeba będzie poruszać się objazdami 2022-07-05 16:40 Kabina - bez brodzika czy z brodzikiem? Sprawdź, co wybrać! 2022-07-05 16:02 Syreny na Pardałówce. Koparka przerwała nitkę gazociągu (WIDEO LIVE) 1 2022-07-05 16:00 Stolarczyka już wyasfaltowana i otwarta 4 2022-07-05 15:15 Zasłabnięcia, urazy kończyn i utknięcia. Ratownicy TOPR podsumowali weekend 1 2022-07-05 14:39 Remont na Olczy. Utrudnienia na Gawlakach 2022-07-05 14:30 Olimpijskie opowieści, narciarskie pasje i przyjacielskie wspomnienia 2022-07-05 13:58 Kto zgubił klucze? Do odebrania u Pana Staszka 2022-07-05 13:45 Nie będzie transgranicznego autobusu z Bukowiny Tatrzańskiej do Dolnego Kubina 4 2022-07-05 13:23 Radosław Romaniuk o Jarosławie Iwaszkiewiczu 2022-07-05 13:20 Znów wypadek na zakopiance - tym razem zderzyły się dwa autobusy i osobówka 2022-07-05 13:00 Rusza Rabczańskie Rowerowanie - kiedy pierwsza wyprawa? 2022-07-05 12:20 Wypadek na zakopiance - autobus zderzył się z osobówkami 2022-07-05 12:15 Wjechał pod pociąg i wyszedł bez szwanku 1 2022-07-05 12:15 Tłumy pożegnały druha Bogumiła Łojka (ZDJĘCIA) 2022-07-05 11:30 Chcecie okrążyć Tatry na motocyklu i zajrzeć do ich wnętrza? (WIDEO) 2022-07-05 10:42 Wiemy, w jakim stanie są kierowca i pasażerka motocykla po zderzeniu na zakopiance 1 2022-07-05 10:00 Kręci ich bezpieczeństwo nad wodą 2022-07-05 09:00 Przed nami deszczowe dni. Zaczęło padać 4 2022-07-05 08:00 5 km dla chorych na mukowiscydozę w 7. Biegu po Oddech 2022-07-04 21:52 Czołowe zderzenie motocykla z osobówką w Białym Dunajcu. Zakopianka całkowicie zablokowana (ZDJĘCIA) 10 2022-07-04 21:51 Otwarte szlaki w rejonie Orlej Perci 2022-07-04 21:30 To była pierwsza taka przysięga. Wśród żołnierzy także ochotnicy z Nowego Targu 5 2022-07-04 21:21 Szukają opiekuna - może Ty przygarniesz czworonoga? 2022-07-04 19:45 W Zakopanem znikają drzewa. Czy będą nowe nasadzenia? 9 2022-07-04 19:06 Mężczyzna otworzył ogień z dachu budynku. Są ofiary śmiertelne, wielu rannych 4 2022-07-04 18:15 Tu pochowany jest książę, co się bizonom nie kłaniał 2022-07-04 18:10 Fascynująca historia o sile sióstr, magii i przeznaczeniu. Konkurs dla czytelników 2022-07-04 18:00 Zmienność, czyli prace Magdaleny Kraszewskiej z czterech dekad 2022-07-04 17:30 Ostrzeżenie przed dużymi opadami deszczu i burzami 4 2022-07-04 16:45 Stolarczyka z bezpiecznym chodnikiem, ale bez zatoki postojowej. Co z rowerzystami? 10 2022-07-04 16:15 Odliczamy dni do OCHO!FESTWALU 2022-07-04 15:59 Rodzina z dużym plusem 1 2022-07-04 15:15 Centrum Zakopanego, a tu chodnik nam zapada się pod nogami 3 2022-07-04 14:30 Nowy plac zabaw dla dzieci cieszy się dużą popularnością 1 2022-07-04 13:44 Kiedy znów zapłacimy za parking przy nowotarskim szpitalu? 2
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-07-06 11:11 1. Ten tunel jest na miare naszych marzeń. On pokazuje że proste 2 km bedziemy budować i budować. Myśle że nad bezpieczeństwem powinien czuwać Chuck Noris i Słoneczny Patrol Podobno nie ma wungla na składach w cenach obiecanych przez PiSowców 960, 60 zł. 2022-07-06 10:46 2. Jak właściciela nie było, to fto polył???, chyba łoscypki podhalańskie?!!... 2022-07-06 10:25 3. To te słynne domki do 55 metrów co to można budować na "pałę"? 2022-07-06 09:24 4. Ten tunel to przykład polskiej megalomani. Ramię Lubonia można było na powierzchni ominąć łukiem od zachodu ale my musimy leczyć własne kompleksy bez względu na cenę. 2022-07-06 09:10 5. brawo comingu....od terenów zielonych poprzez Boga i politykę , za chwilę niezręcznie wejdziesz w tematu kosmosu , medycyny i innych tematów.... 2022-07-06 08:36 6. "Willa, która znajduje się przy ul. Salamandry w Kościelisku,". Tym razem sprawdziłem geoportale. I rzeczywiście ulica Salamandry znajduje się w Kościelisku. @ heheszki, co Dorula, Burmistrz Miasta Zakopane ma do wyburzania, bądź nie, budynków w gminie Kościelisko? Od tego jest platfus Krupa 2022-07-06 08:34 7. Na co tam na siłę wciskać ścieżkę rowerową, raz że nie ma miejsca, a dwa to z niczym by się nie łączyła 2022-07-06 08:21 8. Już ktoś tam powinien czuwać i brać za to grubą kasę (tak jak w efektrowni Ostrałąka, przy stempce Morawueckuego i na pastwisku(ups..lotnisku) CPK "Solidarność" Baranów): 2022-07-06 08:17 9. do heheszki Jaki Dorula jak to Kościelisko 2022-07-06 07:50 10. To nie spadło z nieba jak szarańcza. Ktoś podjął decyzję o dalszym betonowaniu tego skrawka zieleni. Lista radnych głosujących za sprzedażą działki deweloperowi: ZA (11) Figiel Józef Gąsienica Walczak Maciej Gluc Jan Kalata Jacek Karp Stanisław Konarski Kazimierz Łukaszczyk Maria Majerczyk Stanisław Sęk Marcin Strączek Paweł Tatar Wojciech PRZECIW (4) Bryjak Bartłomiej Mróz Tymoteusz Szczerba Zbigniew Wiśniowski Krzysztof WSTRZYMUJĘ SIĘ (5) Bystrzycki Wawrzyniec Donatowicz Marek Galica Jurecka Lucyna Jędrysiak Jerzy Solik Wojciech Tak że jak macie jakieś żale to wiecie gdzie je kierować.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka

Album TP