Reklama

2022-06-22 16:14:56

Jordanów

Ojciec Rydzyk broni sióstr z Domu Pomocy Społecznej w Jordanowie

Przypomnijmy - dwie siostry prezentki usłyszały prokuratorskie zarzuty za znęcanie się nad podopiecznymi w DPS w Jordanowie. Sprawa wywołała duże oburzenie w całej Polsce. Tymczasem w obronie sióstr stanął ojciec Tadeusz Rydzyk

Jego słowa wypowiedziane na antenie Radia Maryja cytuje Radio ZET: - Słyszałem, że tam zostały zwolnione jakieś osoby z pracy. I to też jest pytanie, czy nie zostało to wszystko jakoś tam zmontowane, prawda? Bo to też może być. Uderzają w biskupów, uderzają w księży, a teraz w siostry zakonne. Chcą obrzydzić ten Kościół, obrzydzić osoby duchowne i realizować swój plan bez Boga. Mnie się wydaje, że jeżeli cokolwiek zrobi ksiądz czy siostra zakonna, to wszystko jest be. Ja wyobrażam sobie te dwie siostry, które zostały tak sponiewierane. Jak tak można? Jak tak można? - pytał.

Ojciec Rydzyk dodał, że siostry prezentki to "wspaniałe siostry". - Życzyłbym sobie, żeby wszystkie szkoły takie były. I żeby siostry i dziewczyny, które czują powołanie, się nie zniechęciły. Jeżeli były zwalniane osoby, one to spreparowały, namówiły jakąś matkę. Bardzo często jest to po to, żeby osiągnąć zyski materialne. Znam takie przypadki. Ostrożnie z ferowaniem wyroków i uważajmy na media. To jest obliczone na działanie, żeby ludzie ludziom powtarzali te plotki, oszczerstwa i żebyśmy się nawzajem niszczyli, a nie budowali dobrze. Alleluja i do przodu. Dla Boga i Ojczyzny - dodał.

Cały tekst znajdziecie tu:

Rydzyk broni zakonnic z DPS w Jordanowie. "Zostały sponiewierane. Jak tak można?" | Wiadomości Radio ZET
O sprawie sióstr pisaliśmy tu: [24tp.pl] Siostry zakonne urządziły piekło podopiecznym jordanowskiego DPS

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
szperacz internetowy 2022-06-23 15:45:52
No właśnie, @Zbooj, no i co, preparatorze??? Przytoczyłeś cytat, i gdzie w nim jest, że Rydzyk mówi że są niewinne, bo jakoś n ie widzę!
"Bardzo często jest to po to, żeby osiągnąć zyski materialne" - w świetle przedstawionych poniżej sytuacji:
""Sąd Okręgowy w Łomży uniewinnił byłego proboszcza parafii katolickiej w Grądach-Woniecku, obecnie osobę świecką, Adama S. Mężczyznę wcześniej oskarżono i w pierwszej instancji nieprawomocnie skazano m.in. za przestępstwa pedofilii. Wyrok uniewinniający jest prawomocny. S. był jednym z antybohaterów filmu ""Tylko nie mów nikomu"" Tomasza i Marka Sekielskich."
"Sąd apelacyjny w Łodzi orzekł, że Marek Lisiński, przez lata rzecznik ofiar pedofilii w Kościele, kłamał na temat swojej przeszłości. Nigdy nie był molestowany przez księdza, którego oskarżał. Łódzki sąd stwierdził, że duchowny jest niewinny, a oskarżenia o molestowanie, formułowane pod jego adresem przez Marka Lisińskiego, są fałszywe.
"Sąd rejonowy w Jesioniku na czeskim Śląsku uniewinnił z zarzutów polskiego księdza Adama Kuszaja, który był oskarżony o seksualne wykorzystanie ministranta. Osiem lat wcześniej ksiądz został skazany na pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata."
"Twierdziła, że jako 12-latka była gwałcona gwałcona i okaleczana przez księdza z miejscowej parafii. Jak dowiedział się reporter RMF FM, zarzuty za kontakty seksualne z nastolatką usłyszał jej były chłopak Dawid L. Podejrzany przyznał się do winy. Na tej odzieży wykryto ślady należące do byłego chłopaka Marii K. Przyznał się do przestępstw seksualnych, których miał się dopuścić w Książu Wielkim w maju 2015 roku." -widać, że "chłop" ma rację!!! We wszystkich tych przypadkach chodziło o mamonę. Bądź to gigantyczne odszkodowania, bądź zemsta za porachunki finansowe. Czy chociaż raz krzykacze, z Sekielskimi, TVN, Wyborczymi na czele odwołali, przeprosili, sprostowali???? A wy? Ty, kurr, rys??? Nic tylko ryja drzeć, a potem morda kubeł. Bo się wam nikt nie dobrał do tych parszywych wrednych i pełnych fałszu, obłudy i zakłamania "buziek"!
skansyniok 2022-06-23 11:25:19
Szatan przemówił.
Zbooj 2022-06-23 11:19:59
@szperacz internetowy
"..Jeżeli były zwalniane osoby, one to spreparowały, namówiły jakąś matkę. Bardzo często jest to po to, żeby osiągnąć zyski materialne."
No i co? Detektyw Rydzyk. Nie widział, nie słyszał a wszystko wie najlepiej.
Głupio mądry 2022-06-23 10:31:11
@Zbooj to wiem, że on potrafi ze zdjęcia zrekonstruować wypadek stwierdzić, który ciągnik ma posiadać kabinę i oczernić diagnostę, że podbił badanie techniczne.
szperacz internetowy 2022-06-23 09:24:43
@Góral Zakopiańczyk, @Zbooj, idąc tokiem rozumowania Zbooja, zadaję pytanie, gdzie i kiedy Rydzyk powiedział, że są niewinne? Czytaliście jeden z drugim link? Tam jest cała wypowiedź, jakoś nie znajduję stwierdzenia, że są NIEWINNE. @Góral, Ty skąd masz pojęcie, co tam było, a Ty Zbooj?
Góral Zakopianczyk 2022-06-23 07:59:54
Autorytet z piekła rodem się odezwał!!! Nie ma pojęcia co tam było ale oczywiście niewinne!!!! Tak samo rydzyk niewinny ,Maybacha mu podrzucili pod drzwi!!!! Bóg w niebie się wygina ze wstydu jakie klamczuchy I kombinatorzy go reprezentują!!!!! Kasa =ksiądz.... szemrana kasta chowająca się pod sutanna....
takie są Fakty 2022-06-22 22:44:26
"Zbooj 2022-06-22 21:18:37
@takie są Fakty - a gdzie ja piszę, że są winne? " To po co pie******ć , że "Nie zna szczegółów sprawy a wie, że są niewinne" (Rydzyk)? A co, jak się okaże, że ma rację i faktycznie są niewinne???? Ty najpierw pie***** , że nie wie, by potem napisać, że "Rydzyk zapewne też nic nie wie o szczegółach"... Czyli nie wie, czy zapewne ( a więc prawdopodobnie) nie wie?????
I co, nie zachowujesz się teraz tak samo, jak on, nic nie wiesz o szczegółach jego wiedzy, a publicznie rzucasz swoje osądy na prawo i lewo na jego temat???
Z tymi Amerykanami, to wiesz, u nich biją murzynów....
Zbooj 2022-06-22 21:18:37
@takie są Fakty - a gdzie ja piszę, że są winne? Ja nie wiem tego, bo nie mam styczności bezpośredniej z tym tematem. A Rydzyk zapewne też nic nie wie o szczegółach a publicznie rzuca swoje osądy na prawo i lewo.
To nie te czasy, że "nie wypada" mówić, że kościół coś złego robi. Służba kościoła to zwykli ludzie i obowiązuje je jak nas wszystkich prawo państwowe. W samych Stanach Zjednoczonych odszkodowania wypłacone ofiarom molestowania seksualnego przez diecezje i zakony przekroczyły 3 miliardy dolarów i pociągnęły za sobą bankructwo niektórych diecezji.
gt 2022-06-22 19:36:07
@ takie są Fakty ze jesteś dureń i pislamski troll . Taak jasne, wszystkiemu winne media, zwłaszcza TP. Nie wolno generalizować, bo zakonniczki to aniołki pełne czułości i empatii,
moher 2022-06-22 19:02:32
PIS po kryjomu pasie Rydzyka, biskupów, księży milionami dotacji kosztem społeczeństwa polskiego, i Rydzyk widocznie dostał te miliony dotacji i próbuje tuszować coś co nie jest legalne odwracając uwagę społeczeństwa ,i teraz broni te psychopatki. Ten obrzydliwy człowiek będzie nawet bronił księdza złapanego na gorącym uczynku, na molestowaniu dzieci, mówiąc że to te dzieci dobierały się do jego rozporka. Bo te dzieci takie nie kochane teraz przecież są, a Bóg je przecież kocha i wysyła swych pomocników księży, aby pokazać im, jak się je kocha.
takie są Fakty 2022-06-22 18:54:38
@Zbooj, oczywiście ty tam byłeś. Znasz ich. Znasz szczegóły sprawy i wiesz, że są winne. Podobnie nielegalni dziennikarze nielegalnej gazety TP. Oni tam byli. Znają ich. Znają szczegóły sprawy i wiedzą, że są winne. Z tymi oskarżeniami uważaj, jedną "molestowaną w dzieciństwie" zbadano, i prawomocnym wyrokiem okazało się, że rzekomo molestujący ksiądz, którego tak łatwo oskarżyliście o pedofilię okazał się niewinny, a rzucająca na lewo i prawo oskarżenia lewacka szmata została zgwałcona przez swojego "chłopaka". Przeprosić i odwołać swoich kalumni już nie miał kto. Ani lewactwo, ani ich pseudogazety z pseudotelewizjami.
@kurr, zaczynasz mądrze pisać. Ci "faszywcy", co obnosili się z tuskiem w Łopusznej, milczeli. I nadal milczą!
Jdhdh 2022-06-22 18:28:43
Znam wielu niewierzących i wielu wierzących. Jakoś ci niewierzący nigdy mi nic złego nie zrobili w przeciwieństwie do kilku wierzących, którzy co niedziela do komunii idą.
kurr 2022-06-22 18:00:43
rydzyk to pół biedy, bo przynajmniej powiedział co myśli. najgorsi są ci faszywcy co milczą.
Teofil 2022-06-22 17:40:34
Don Stanislao: nic nie widziałem, nic nie słyszałem.
Don Tadeo: któż nie ma pokus?
Precz z konkordatem! Przestępców pod sąd!
byby 2022-06-22 17:16:01
@jarząbek Dzieci (boże)! Ręce precz od sióstr! A może siostry ręce precz od dzieci! Rzućcie kostką, bracia.
takie są fakty 2022-06-22 17:12:21
@Jarząbek on sią wypowiedział w jakichś tam mediach :-)
jarząbek 2022-06-22 16:47:39
Coś tam racji ma, media POziomu tygodniczka lubią takie afery i dokopać klechom bo to się dobrze sprzedaje i małe ryzyko że się dostanie po łapkach jakby to był przykładowo pan adwokat lub sędzia
Zbooj 2022-06-22 16:31:12
Nie był tam. Nie zna ich. Nie zna szczegółów sprawy a wie, że są niewinne. Dużo mu nie brakuje do Pani adwokat jednego z duchownych w Polsce, która chce zbadać czy molestowsny człowiek w dzieciństwie przez księdza nie czerpał korzyści jako dziecko podczas zbliżeń z owym ksiedzem. Świat oszalał łącznie z kościołem na ziemi.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SPRZEDAM W CENTRUM BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ, PRZYNOSZĄCĄ DOCHÓD, ZABUDOWANĄ STOISKAMI HANDLOWYMI. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  CENTRUM BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ - STOISKA HANDLOWE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU ZATRUDNI: RECEPCJA, MARKETING, KUCHNIA, SALA, POKOJE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  Witam. Sklep monopolowy poszukuję pracowników na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu w centrum Zakopanego. Umowa o pracę + stawka za godzinę. Szczegóły do uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu.. 793775400 lokumkr@gmail.com
  Tel.: 793775400
 • PRACA | dam
  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lipnicy Wielkiej poszukuje do współpracy LEKARZA GINEKOLOGA chętnego do pracy w ramach kontraktu z NFZ. Dobre warunki finansowe, możliwość zakupu USG zgodnie z preferencjami lekarza. Kontakt: 601 409 624.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię SZWACZKĘ do zakładu w Poroninie.tel. 602 393 185
  Tel.: 602
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KRAWCOWE, KRAWCÓW, Nowy Targ. 501 67 25 98.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PRACOWNIKA BUDOWLANEGO. Tel. 601 50 87 36.
 • PRACA | dam
  Praca na sezon zimowy: OBSŁUGA wypożyczalni nart i SERWISANT / SPRZEDAWCA w sklepie sportowym, z możliwością przyuczenia. Białka / Bukowina Tatrzańska. 735 044 055 rhsport@rhsport.pl
  Tel.: 735
 • PRACA | dam
  Kucharz śniadaniowy- Restauracja w Białce Tatrzańskiej Poszukuję osoby na stanowisko kucharz śniadaniowy do restauracji hotelowej w Białce Tatrzańskiej. Praca na pełen etat, wysokie wynagrodzenie. Więcej informacji pod numerem. 518 259 536
  Tel.: 518
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM I ŁAZIENKĄ, N. Targ. 787 466 608.
 • PRACA | dam
  Ogólnopolska spółka AMW Rewita przyjmie osoby do pracy w gastronomii w swoim ośrodku w Kościelisku. W chwili obecnej szukamy osób chętnych do pracy na następujące stanowiska: SZEF KUCHNI, ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI, KUCHARZ. Oferujemy stałą współpracę, terminową wypłatę wynagrodzenia, a także zakwaterowanie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 785 925 567. Prosimy o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14.
 • PRACA | dam
  Ogólnopolska spółka AMW Rewita przyjmie OSOBY DO PRACY W RECEPCJI w swoim ośrodku w Kościelisku. Praca w trybie zmianowym w godzinach 7-19 i 19-7. Oferujemy stałą współpracę, terminową wypłatę wynagrodzenia, a także zakwaterowanie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 601 953 385. Prosimy o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI, GROBOWCE. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378
 • PRACA | dam
  MAŁY DREWNIANY PENSJONAT w Zakopanem zatrudni na umowę o pracę PANIĄ DO SPRZĄTANIA I PRZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ. Praca zazwyczaj od 7 do 15. Bez zakwaterowania. 608 353 045.
 • USŁUGI | budowlane
  HYDRAULIK + USŁUGI MINIKOPARKĄ. 516 796 321.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KUCHARZA/-kę, KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną,całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  Karczma w Kościelisku zatrudni POMOC KUCHENNĄ, PANIĄ DO ŚNIADAŃ - 608 301 105.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: PIZZERIA. Informacje: 693 319 707
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: pracowników obsługi i kontroli bramek wejściowych, pracowników obsługi stoku i naśnieżania, obsługę parkingu. Więcej informacji pod nr tel.: 601 628 584
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy do pracy w gastronomii: BARMANKI I BUFETOWE, POMOCE KUCHENNE,OSOBY NA ZMYWAK I DO ZBIERANIA NACZYŃ. Więcej informacji pod nr tel.: 693 319 707
  Tel.: 693 319 707
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADY LUB POJEDYNCZE OSOBY NA TYNKI I WYLEWKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 572 312.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ, PODHALE; DOMY, DZIAŁKI MIESZKANIA . 600 404 554.
 • PRACA | dam
  Potrzebny młody PRACOWNIK NA ŻELBETY (możliwość przyuczenia). Praca dobrze płatna. 791 669 932.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE tanio i solidnie, zacieranie mechaniczne, technika silosowa. Realizujemy małe i duże obiekty 18 26 550 39, 503 532 680.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • KUPNO
  Kupię STARE DESKI, BELKI KRZESANE, DRZEWO Z ROZBIÓREK I DRZEWO NA PNIU W LESIE oraz LAS. 695 941 783.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA DO ZAKŁADU KUŚNIERSKIEGO - GARBARSKIEGO NOWY TARG. PRACA CAŁY ROK. ZATRUDNIĘ KRAWCOWĄ - SZYCIE NA MIEJSCU LUB CHAŁUPNICZO. 601 789 299, 536 740 251.
 • PRACA | dam
  PRACA NIEMCY - dla fachowców z Polski i Ukrainy (MURARZY, TYNKARZY, OGÓLNOBUDOWLANYCH). 0049 176 601 54 957.
 • USŁUGI | budowlane
  WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, MALOWANIE. 787 479 002.
 • USŁUGI | budowlane
  OCIEPLANIE DOMÓW. 787 479 002.
 • USŁUGI | inne
  BEZPŁATNA ZBIÓRKA ZŁOMU. 880 321 013.
 • USŁUGI | budowlane
  RYNNY - DEMONTAŻ, MONTAŻ, OKUCIA BALKONÓW BLACHĄ. 600 998 377.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  MIESZKANIE kupię. 791 236 577.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  ATRANS TRANSPORT. Poszukujemy KIEROWCY kategorii C+E, z doświadczeniem lub bez. Transport krajowy i międzynarodowy, głównie Rumunia. Jazda pojazdami wyłącznie EURO VI. Współpraca ze spedytorami będącymi dyplomantami jednej z najlepszych uczelni w Polsce. Więcej informacji pod numerem telefonu: 723 555 111.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-11-29 22:00 Ograniczenia w schronisku na Hali Ornak 2022-11-29 21:30 Nowotarski front walki ze smogiem. Kto górą? 2022-11-29 20:30 Policjanci pomogli bezdomnym, to nie pozostało bez echa 2022-11-29 20:28 Rośnie górka na dolnej Równi Krupowej 2022-11-29 19:30 Kultowa rubryka Financial Times po raz pierwszy po polsku. Konkurs dla czytelników 2022-11-29 19:18 Kolizja osobówki z dostawczakiem 1 2022-11-29 19:00 Kiedy będzie koniec świata? 3 2022-11-29 18:29 3 umiejętności, które musi posiadać Twoje dziecko w XXI wieku! 2022-11-29 18:00 Przepust odebrany. Są nowe środki na inwestycje 1 2022-11-29 17:05 Awaria prądu na Kamieńcu w Zakopanem 4 2022-11-29 17:00 ZUS w urzędzie czeka na przedsiębiorców. Pomogą założyć konto 2022-11-29 16:30 Beaty Zalot podróże niespokojne. Spotkanie w Jatkach 2022-11-29 16:18 Czym się kierować podczas zakupu nowej pościeli? 2022-11-29 16:00 Prokuratura umorzyła sprawę organizacji Sylwestra Marzeń 4 2022-11-29 15:30 Lekcje biblioteczne dla najmłodszych czytelników 2022-11-29 15:30 Czy ktoś poznaje swojego pieska? 2022-11-29 15:15 Groźny wypadek na chyżniance w Spytkowicach 2022-11-29 15:00 Armatki śnieżne pracują pełną parą, mróz ściska od rana 1 2022-11-29 14:00 Bezchmurne niebo nad Tatrami. Na szlakach pustki (ZDJĘCIA, WIDEO) 2022-11-29 13:00 30 zł za śmieci - podwyżka już zatwierdzona. Ale czy to wystarczy? 1 2022-11-29 12:00 Pierwszy gminny węgiel dotarł na Podhale 9 2022-11-29 12:00 Kobiecy gen biznesu. Trwa Tatrzańskie Forum Gospodarcze 2022-11-29 11:49 Czy ktoś poznaje swojego psa? 2022-11-29 11:00 Na Krupówkach wyszło słońce, ruch na razie niezbyt duży (ZDJĘCIA, WIDEO) 2022-11-29 10:29 Co warto wiedzieć o ofercie Orange Energia? 2022-11-29 10:13 Rodzaje filtrów samochodowych i ich zastosowanie 2022-11-29 10:00 54 nowe mieszkania dla młodych ludzi z Rabki - jedno z nich wciąż może być twoje 1 2022-11-29 09:13 Wypadkowy poranek na drogach powiatu nowotarskiego w Klikuszowej autobus zderzył się z osobówką 4 2022-11-29 08:55 Wisi smog nad Podhalem. Jest ostrzeżenie 2 2022-11-29 08:00 Mundury i radiostacje dla jednostek OSP 5 2022-11-28 22:00 Kamera nagrała wandala, który uszkodził ciągnik 2 2022-11-28 21:15 Jak ten czas leci. Termy Bukovina to już czternastolatek 1 2022-11-28 20:30 Koziołek Matołek ma już 90 lat, ciągle jest młody i szuka drogi do Pacanowa 2022-11-28 19:30 Pojawiła się konstrukacja bramy przed remontowanym dworcem w Zakopanem 1 2022-11-28 18:34 Młody zakopiańczyk pędził przez Olczę 131 km na godz. Wysoki mandat i 30 punktów karnych 11 2022-11-28 18:23 Pamiętnik z Pienin 3 2022-11-28 18:03 Zbawienne światła 3 2022-11-28 17:00 Zakopane najbardziej popularne na świąteczny wypoczynek 3 2022-11-28 16:51 Akcesoria do obuwia - pasta, krem czy tłuszcz do butów - co wybrać? 2022-11-28 16:13 Szykuje się jarmark bożonarodzeniowy pod Giewontem 1 2022-11-28 16:00 Już przyciągnęli właścicieli autobusów - teraz podnoszą stawki 2022-11-28 15:01 Pijany kierowca uciekał na widok radiowozu, zatrzymano go po pościgu 2 2022-11-28 14:37 Wystarczyły mikołajowe czapeczki i już trudno tego sklepu nie zauważyć 2022-11-28 13:59 Białe szczyty, błękit nieba i kłębiaste obłoki, czyli rzut oka na Tatry z Głodówki (WIDEO) 2 2022-11-28 12:59 Na nowych torach w Szaflarach trwają już próby obciążeniowe 5 2022-11-28 12:00 Żądają odwołania Jacka Kalaty z funkcji przewodniczącego komisji urbanistyki 13 2022-11-28 11:53 Zimowa pielęgnacja włosów - na co zwrócić uwagę? 2022-11-28 11:00 Agnieszka Epler, czyli Lady Kitchen 1 2022-11-28 10:00 Czy Białka wysycha? 6 2022-11-28 08:59 Słonecznie, mroźno, bez opadów, a na tatrzańskich szlakach bardzo ślisko
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-11-29 21:26 1. Cysarki po nasymu a nie cesarki 2022-11-29 21:21 2. Orzech a wygląda jak mak. 2022-11-29 21:12 3. Dzisiaj końca świata nie będzie bo w Japonii jest już jutro. 2022-11-29 21:10 4. Cóż za bezsensowny pomysł. Światła calkowicie zakorkują to skrzyżowanie i spowodują ogonek aż po rynek Niestety włodarze nie dorośli do stanowisk 2022-11-29 21:08 5. Oj tam oj tam. Tata dudusia w Krakowie powiedział że smog sprzyja odporności organizmu. Uodpornimy się do wiosny tak, że nawet cholera nas nie weźmie haha 2022-11-29 20:47 6. A kiedy prokuratura weźmie sie za Niedzielskiego z kolegami za nielegalne obostrzenia, zarżnięcie gospodarki, powikłania po szczepieniach, straty spowodowane lockdownem, brutalną pacyfikacje strajku przedsiębiorców i gnębienie ludzi za brak nic nie dającej a wręcz szkodliwej szmatki na twarzy? 2022-11-29 19:48 7. Janusz Waluś trafił do szpitala. Zabójca czarnoskórego lidera partii komunistycznej w RPA miał zostać dźgnięty nożem przez współwięźnia. Atak potwierdził Departament Służb Więziennych Republiki Południowej Afryki. Waluś, w ciągu kilkudziesięciu godzin, miał wyjść z więzienia. 2022-11-29 19:39 8. Dostawczak się wepchał z podporządkowanej? Bardzo często tamtedy jeżdżę i większość wypadków właśnie takich, albo od Boru albo od Gronkowca wjeżdżają 2022-11-29 19:31 9. Teodor ty się słyszysz jakie głupoty wygadujesz? Ty się może cieszysz ale ludzie chcą żyć na jako takim POziomie a nie jak za komuny z bezkarnością władzy i urzędników. 2022-11-29 19:17 10. Policja? Gdzie są? Jakoś nie widzę, by w czymkolwiek pomagali. Za to łatwe mandaty potrafią rąbać! Wstyd! Po co oni są? Powinni pomagać, być instytucją zaufania publicznego a są tylko łapaczami. Nie ma zaufania, pomocy ludziom, jest- porażka. Przykre.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka